Quote:
Originally Posted by Presmar
Get yourself a 2 liter of Mountain Dew, it's cheaper than those expensive power drinks, you get more for your money, it taste pretty good and it get's the job done... 
|
Good point, I'm not a big fan of Mountain Dew, but I like staying on a tight budget.