|
|
|
|
|
|
![]() |
#12 |
Nothing funnier than the ridiculous faces you people make mid-coitus
|
About $1.65 USD here.. when i lived in Naples, IT, we paid about 3.80-4.00USD per gallon, or about 12.00 per litre. we train'd it alot over there.. why my husband thought we needed a car is still beyond me..
![]() Edited: Note: Milk is $4.00 per gallon and bottled water about $5.00..guess we need to go to war in Nebraska and Colorado to get those prices down.. ![]() Last edited by docholly; 2003-11-14 at 10:39 AM.. |
![]() |
![]() |
|
|