|
|
|
|
|
|
|
![]() |
#1 |
Banned
Join Date: Aug 2003
Location: Mohawk, New York
Posts: 19,477
|
And just an fyi...depending on the quality of ingredients, count on spending from $75-$100 for a batch. But, you get several gallons of it
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
You can now put whatever you want in this space :)
|
Sounds mighty good Jim! That is the first thing I thought when I read the recipe was it's expensive to make. Well I showed it to hubby and he sends his compliments. He's been a chef now for over 25 years so that tells me it must be good if he approves it. Some corn bread with that and it would be a great meal!!
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
Banned
Join Date: Aug 2003
Location: Mohawk, New York
Posts: 19,477
|
Quote:
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|